Jezus


Szanowni Czytelnicy,
postanowiłem zawiesić pisanie bloga „Jezus” na czas nieokreślony. Dziękuję Wam, że przez prawie rok współtworzyliście tego bloga, pisząc liczne komentarze i prowadząc gorące dyskusje. Można powiedzieć, że wokół „Jezusa” wytworzyła się wspólnota osób o bardzo różnych, często krańcowo odmiennych poglądach i ta wspólnota jest dobrem, którego nie chciałbym tracić. Dlatego zapraszam Was na nowego bloga, którego prowadzę pod własnym imieniem i nazwiskiem – z nadzieją, że będzie on dogodnym miejscem dla kontynuowania wszystkich rozpoczętych tutaj rozmów.

Autor bloga „Jezus”, 1.VII.2007 O gorszących bajkach
Jezus 29.05.2007 :: 16:26 Komentuj (10)

Od kilku dni wszyscy rodzice w waszym kraju przeżywają gehennę. Okazało się bowiem, że ich dzieci narażone są na demoralizujący wpływ pewnej telewizyjnej bajki, która podstępnie i perwersyjnie godzi w wasze najcenniejsze wartości. W tej sprawie już dawno bił na alarm mój kapłan z Torunia, ale świadomość zagrożenia stała się powszechna, gdy ów skandal zauważyła rzeczniczka praw dziecka.
A przecież to tylko szczyt góry lodowej. Skala deprawacji jest ogromna i do akcji powinny wkroczyć odpowiednie organy państwa. Oto kilka najpilniejszych zadań dla waszego IPN-u: zbadać jednopłciowy związek Bolka i Lolka; prześwietlić konkubinat łączący Jacka i Agatkę; zlustrować herezje rozbójnika Rumcajsa (czeski husyta) i misia Colargola (francuski hugenot); sprawdzić pogłoski o tym, że Piaskowy Dziadek był tajnym agentem STASI, a wcześniej służył w Wehrmachcie.
Ta praca jeszcze przed wami, ale już teraz postawa rzeczniczki praw dziecka przykuwa uwagę zagranicznych mediów. Znów jest głośno o Polsce. Cieszycie się?

  media, dzieci, homoseksualizm, władza